D.U.K

DUK skiltyje pateikiama išsami informacija apie partypan.lt svetainės prekes ir paslaugas. Žemiau surašytose skiltyse rasite atsakymus į Jums rūpimus klausimus. Informacija yra nuolat papildoma, todėl tikimės, kad užsakymus pavyks atlikti greitai ir sklandžiai. Atidžiai perskaitykite informaciją ir tik neradę atsakymų, į Jums rūpimus klausimus, rašykite mums.

PREKIŲ PAGAMINIMO TRUKMĖ?

Partypan.lt puslapyje rasite daugybę prekių, kurias kuriame savo rankomis. Apie gaminimo trukmę informaciją rasite prie pasirinktos prekės aprašymo. Pvz. įprastas marškinėlių gamybos terminas 2-3 darbo dienos, tačiau puslapyje siūlome prekių, kurių gamybos terminas gali užtrukti 5-11 darbo dienų.

KOKIOS PREKIŲ KAINOS?

Prekių kainos visada yra nurodytos šalia konkrečios prekės, tai yra su visais mokesčiais (PVM), tačiau be pristatymo kainos.

PRISTATYMAS:

Sistema Jums leis pasirinkti norimą pristatymo/atsiėmimo būdą ir automatiškai paskaičiuos kainą.

Pristatymas per kurjerį visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) Užsakymas pristatomas per 2– 4 darbo dienas po prekės išsiuntimo Prekę pristato kurjeris užsakovo nurodytu adresu.

Pristatymas Lietuvoje į Omniva paštomatus. Siuntos pristatymas į jūsų pasirinktą paštomatą per 2-4 darbo dienas. 

Pristatymas per Lietuvos paštą visoje Lietuvoje. Prekę Jums išsiųsime Lietuvos paštu. Užsakymas pristatomas per 2-4 darbo dienas po prekės išsiuntimo. Paštas išsiųs Jums pranešimą apie gautą siuntinį, kurį Jūs turėsite atsiimti savo gyvenamos vietos pašto skyriuje. Gavę mūsų automatinį pranešimą el. paštu, kad siunta yra išsiūsta ir nesulaukę laiku savo siuntos, kreipkitės į artimiausią savo pašto skyrių. 

Prekių atsiėmimas Party LIne Panevėžyje parduotuvėje. Užsakytas prekes galite atsiimti mūsų krautuvėlėje. Po užsakymo apmokėjimo ir jo pagaminimo iškart pranešime Jums elektroniniu paštu ar sms žinute, kurį nurodėte registruodamiesi partypan.lt , apie tai, kad Jūsų užsakymas yra įvykdytas. Atsiimti užsakymą reikia Party LIne balionų salelėje PC Babilonas Klaipėdos g. 143A Panevėžys

APMOKĖJIMAS

Prekių apmokėjimas bankiniu pavedimu gavus sąskaitą į jūsų nurodytą el.paštą. A./S. LT707300010138827136 Swedbank 

Per Paysera programą.

Visus užsakymus vykdome tik po išankstinio apmokėjimo.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS:

Kai kurie prekės parametrai ar atspalviai gali skirtis nuo realiųjų dėl jūsų naudojamo monitoriaus ypatybių, todėl mes negalime už tai atsakyti. Todėl tai turite žinoti darydami užsakymą.

Remiantis Europos Parlamento ir Tarybos direktyva 97/7/EB, 1997 m. gegužės 20 d., dėl vartotojų apsaugos,susijusios su nuotolinės prekybos sutartimis, Pirkėjas neturi teisės pasinaudoti galimybe atsisakyti sutarties, jeigu įgytos kokybiškos prekės buvo gaminamos pagal Pirkėjo specialiuosius nurodymus arba yra akivaizdžiai pritaikytos tam tikram Pirkėjui (vartotojui).

Jūsų užsakytos prekės mūsų el. parduotuvėje yra gaminamos pagal Pirkėjo specialiuosius nurodymus, tad užsakyta prekė gali būti grąžinama tik dėl broko, užsakymo nurodymų neatitikimo ar pažeidimų, atsiradusių transportuojant prekę.

Kokybiškos prekės, kurių negalima grąžinti: dirbiniai (pagal užsakymus pagaminti darbai), apatinis trikotažas, kojinės, smėlynukai, žaislai (kaukės), kosmetika (grimas).

Kokybiškos prekės, kurias galima grąžinti: neišpakuoti vienkartiniai indai, staltiesės, puodeliai, šiaudeliai. Prekės keičiamos arba grąžinamos per 14 darbo dienų. 

SĄSKAITOS ĮMONĖMS 

Įmonėms, norinčioms gauti PVM sąskaitą faktūrą už suteiktas paslaugas, tai padaryti labai lengva.
Registruojantis užsakymo komentare turite nurodyti, kad „Registruojasi įmonė“ ir užpildyti reikalingus laukus su įmonės rekvizitais. 

Užsakius prekes partypan.lt svetainėje ir atlikus apmokėjimą, jūs elektroniniu paštu gausite  PVM sąskaitą su užsakytomis prekėmis ir paslaugomis. Jums beliks tik atsispausdinti sąskaitą.

TEKSTILĖS PRIEŽIŪROS INSTRUKCIJA

Tam, kad antspaudai ant tekstilinių gaminių laikytųsi ilgai ir neišbluktų, siūlome laikytis drabužių priežiūros instrukcijos.

PRIEŽIŪROS INSTRUKCIJA :
• Skalbti išvertus į kitą pusę.
• Naudoti švelnias skalbimo priemones.
• Skalbti ne didesnėje nei 30° laipsnių temperatūroje.
• Skalbiant nenaudoti džiovinimo funkcijos.
• Tiesioginiame spaudos plote nelyginti.

TEKSTILĖS DEKORAVIMO TECHNIKA:

Įvairūs tekstilės gaminiai dekoruojami termo plėvelėmis. Specialiu pjaustymo aparatu išpjaustomas norimas tekstas ar siluetas, pašalinamos nereikalingos detalės, termo presu plėvelė prikaitinama prie tekstilės. Vieno gaminio spalvų skaičius: iki 5 spalvų.PRIVATUMO POLITIKA

Svetainė – internetinė parduotuvė partypan.lt, kuri yra pasiekiama internetiniu adresu –www.partypan.lt

www.partypan.lt svetainė priklauso Jūratei Barzdonei vykdančiai individualią veiklą i.v.164850 registruotą Juodlieknio km. Žvaigždžių g. 4 Panevėžio raj.                    Tel.nr. +37061292681 el.pašto adresas: partypan11@gmail.com  

Balionų, suvenyrų, šventinės atributikos ir pasalugų krautuvėlė PARTY LINE PANEVĖŽYJE esanti PC BABILONAS Klaipėdos g.143A Panevėžys.

REGISTRACIJA

Reikiamus duomenis apie save (vardas, pavardė, el. paštas, telefonas, adresas) pirkimo metu užpildyti yra būtina, tam, kad galėtumėme Jums pranešti apie užsakymo būklę, bei įvykdžius užsakymą išrašyti sąskaitą. Jūsų duomenys nebus saugomi mūsų sistemoje jei nepaspausite žymos "Prisiminti mano duomenis šiame įrenginyje", todėl norėdami pirkti kitą kartą, duomenis turėsite užpildyti dar kartą. Paspaudus "Prisiminti mano duomenis šiame įrenginyje"jums daugiau nereikės pildyti šios formos, bet kiti šio įrenginio naudotojai gali pamatyti jūsų įvestą informaciją. Niekada nenaudokite šios "Prisiminti mano duomenis" parinkties kituose viešuose įrenginiuose.
0
 .